E diel, 22.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Voskopoja, perla e natyrės shqiptare

Publikuar: 12.06.2014 | 16:47
Lexuar: 1516 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
beni (24/06/2014 21:41:34) I nderuar zoti Lena,e prisja nje artikull te tille ,qe te kuptoj dicka me shume mbi Voskopojen.Une kam qene nje student I Histori-Gjeografise...u deshperova atehere qe s`e perfundova universitetin...por tani them me bindje per fat te mire...qe nuk u diplomova me ate hitori(gjysmake them une).Qe nga renia e Gjergj Kastriotit e deri ne `pavaresin`ne 1912...gjithe ky hark historik nuk pasqyrohet sic meriton nje Histori e vertet. Tani degjojne edhe versjonin kosovar(versjon xhonturk),ku Gjergj Kastrioti del tradhtar,sic eshte shkruar ne librat e histories turke...(keshtu e lexon nje student turk..d.m.th.Kosove baraz Turqi),ose Haxhi Qamili behet hero...kurre nuk do lejoj qe femijet e mi te lexojne kete `histori`....Por une kisha nje pyetje...a mund te pershkruani me ndonje dokument historik se kush e rrenoi Voskopojen? Falimnderit!

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime