E martë, 22.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Akuzat e rreme kundėr shqiptarėve

Publikuar: 21.12.2008 | 21:25
Lexuar: 2210 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
shpejta (16/05/2010 13:50:41) paske ba nje referat mjat te mir

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime