E shtunë, 21.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Jetmire Tairi-Rexhepi, edhe njė magjistre nė tė drejtėn penale

Publikuar: 16.06.2014 | 17:28
Lexuar: 1937 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
muja (16/06/2014 20:43:07) Jetmire urime, Jemi shum krenar qe te kemi je e mrekullushme te duam shum.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime