E mërkurë, 18.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Hapet qendra tregtare Rem Mall nė Tetovė

Publikuar: 18.06.2014 | 16:18
Lexuar: 3841 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
safije (25/06/2014 16:28:06) Eshte objekte modeste ne qytetin tone ,na ka munguar i tille ,ju qofte me fate dhe pune te mbare zotri Shefki Idrizi jeni e pershendetur nga Safije Medija .

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime