E diel, 25.06.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Dėshiron tė bėhet mė e shėndosha nė botė, nga 430 nė 730 kg

Publikuar: 21.06.2014 | 12:26
Lexuar: 793 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime