E diel, 22.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kafshė tė reja nė Kopshtin zoologjik nė Shkup

Publikuar: 25.04.2010 | 15:22
Lexuar: 7319 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
hahah (16/09/2012 21:24:59) shum te mencem jeni

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime