E mërkurë, 18.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Viti shkollor eshte i ndare ne kater semestra dhe nxenesit kane dy jave pushimesh mes cdo semestri.
Pushimet verore nėpėr botė

Publikuar: 24.06.2014 | 11:51
Lexuar: 1118 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
mariola (18/01/2015 23:18:58) sa shume me ndihmoi ky informacion....do vete dhe une ne australi

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime