E enjte, 24.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Fundvit shkollor me shumė aktivitete nė Wilson

Publikuar: 25.06.2014 | 15:13
Lexuar: 1851 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Arta Kurti (25/06/2014 16:43:12) Une erdha kete vit ne shkollen WOODROW WILSON SCHOOL dhe kam qene nxenese e ciklit fillor. Cikli fillor ka qene shume argetues per mua kemi pasur shume festa shqiptare dhe amerikane. Gezohem qe erdha ne shkollen WWS! Faliminderit per gjithcka qe keni bere per mua de miqte e klases sime. Ne tani do dalim klase e 6-te. Ja perse te gjithe klases sime cikli fillor i eshte dukur argetues. Neve do na mungojne edhe 3 mesuesit Amerikane:
Mr. Lucas
Ms. Nicole
Ms. Clarie
Por do te kete edhe 3 zevendesues Amerikan. Ende nuk i njohim.
Gezohem qe isha pjese e ciklit fillor..

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime