E diel, 27.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Shkolla fillore “Pėrparimi” e Ēegranit bėhet me dy biblioteka me kushte tė mira

Publikuar: 03.07.2014 | 13:05
Lexuar: 1578 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime