E enjte, 22.02.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Sot nė Tetovė promovohet libri i Gėzim Ostrenit pėr UĒK-nė...

Publikuar: 06.07.2014 | 13:45
Lexuar: 1220 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime