E hënë, 23.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Rektor i USHT-sė, Prof. dr. Vullnet Ameti, sot e priti nė takim kampionin botėror nė karate pėr seniorė, Berat Jakupin dhe trajnerin e tij Arlind Huseini

Publikuar: 10.07.2014 | 13:36
Lexuar: 845 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime