E mërkurë, 20.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ne asnje etape historike te shqiptareve, nuk ka ndodhur qe kaq shume lidere shqiptare - si ne rastin e LDK, VV, AAK dhe Nisma - te behen bashke me nje qellim te perbashket. Pse ndodhi kjo?
Ky ėshtė fundi

Publikuar: 13.07.2014 | 16:48
Lexuar: 2406 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime