E premte, 25.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Piktori Omer Kaleshi shpallet qytetar nderi i Ēairit (Foto)

Publikuar: 14.07.2014 | 16:35
Lexuar: 5718 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime