E shtunë, 21.04.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

T’u hapėsh rrugė tė tjerėve ėshtė shenjė force e inteligjence

Publikuar: 15.07.2014 | 13:05
Lexuar: 4108 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime