E hënë, 18.12.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Filmi mė i mirė i animuar Evropian “The Congress”, hap Anibarin (Video)

Publikuar: 23.07.2014 | 17:11
Lexuar: 615 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime