E shtunë, 23.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Vargje tė bukura artistike qė tė grishin nė botėn imagjinare

Publikuar: 02.08.2014 | 09:37
Lexuar: 1875 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Farida ]ramadani (02/08/2014 22:39:46) Te falenderoj mike Sadije Aliti per kete reportazh tek i cili shprehen qarte lavdia dhe madheshtia e ketij Manifesti. Cicerimat e poeteve sebashku me pikat e shiut shperndane embelsine e kesaj torte te madhe mbareshqiptare.Te pergezoj per kete artikull sinqerisht

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime