E shtunë, 24.02.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ademi: Programi i Kembrixhit vjen edhe pėr nxėnėsit shqiptar

Publikuar: 21.08.2014 | 08:48
Lexuar: 706 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime