E martë, 23.01.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Faton Ahmeti magjistroi nė lėmine e Menaxhimit tė Sistemeve tė Informacionit Shėndetėsorė

Publikuar: 22.08.2014 | 17:34
Lexuar: 2815 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime