E hënë, 18.12.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Flet kampioni i bodybilding-ut, Armand Marko: ''Ju tregoj sakrificat pėr trupin nė formė''

Publikuar: 01.09.2014 | 12:53
Lexuar: 3520 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime