E shtunë, 24.06.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Mehmeti e BDI-sė do mungojė njė kohė nė Parlament, pėrgatit doktoraturėn nė SHBA

Publikuar: 06.09.2014 | 16:05
Lexuar: 885 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime