E hënë, 16.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Anders Breivik do tė krijojė parti fashiste nga burgu

Publikuar: 08.09.2014 | 17:55
Lexuar: 934 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime