E hënë, 26.06.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nedimi, djali mė i dashur i fshatit Dobrosht

Publikuar: 10.09.2014 | 19:42
Lexuar: 4117 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
agim mushtafi (12/09/2015 14:57:37) Nedimi eshte djali sjellshem i fshatit ton gzohem kur e sho

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime