E martë, 17.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Myslimanėt shqiptarė, “nė anėn e gabuar tė historisė”

Publikuar: 11.09.2014 | 13:09
Lexuar: 934 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
mefail rahmani (12/09/2014 06:13:15) tem delikate ma mir mos hyjm ne disa komente por secili shqiptar le ndjeke zemren e vete cka i thot ndersa kombi shqiptar te forcohet ne mes vedi pa mos u kthyer ne te kaluaren e te krijohet e ardhmja me tema te bukura pa ofenduar njeri tjetrin .

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime