E martë, 17.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

USHT e shpalli afatin pėr lirimin e studentėve nga participimi

Publikuar: 16.09.2014 | 15:31
Lexuar: 1161 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime