E diel, 17.12.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ademi: Askush s’mund ta kėrcėnoj BDI-nė

Publikuar: 17.09.2014 | 18:34
Lexuar: 750 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime