E hënë, 21.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nje nga modelet me te njohura te momentit po shkelqen gjithandej nga shfaqet...
Shkelqen Rosie Huntington (FOTO)Menyren se si shkelqen ajo e din, por i ben meshkujt te ngelin gjithmone gojehapur.

Rosie
Rosie
Rosie
Rosie

Publikuar: 19.09.2014 | 17:02
Lexuar: 979 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime