E mërkurë, 18.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Shqiptarja del njė ndėr 100 vajzat mė 'hot' nė botė

Publikuar: 20.09.2014 | 16:47
Lexuar: 8132 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Elida bano (22/03/2017 11:36:36) Shume bukur

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime