E premte, 23.03.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ademi: Bojkoti i mėsimit, nė kundėrshtim me Kushtetutėn dhe ligjet

Publikuar: 25.09.2014 | 18:08
Lexuar: 879 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime