E mërkurë, 18.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ese historike,

Publikuar: 10.10.2014 | 18:37
Lexuar: 3579 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Rustem Bajraktari (10/12/2014 22:43:07) Ju qė i ēmoni rrjedhat e traditės dhe historisė sonė jeni ushtarė tė devotshėm tė sė vėrtetės historike.Keni krenari dhe e doni krenarin.Keni status cilėsor kombėtarė andaj jeni gardian tė atėdheut!Me pėrzemėrsi falenderojmė juve dhe gazetėn tuaj tė bukur "Yll Press".Me pėrzemėrsi Prof.Rustem Bajraktari!
NISA (25/01/2017 22:35:07) Edhe Shum bukur e. Vecant nga gjerat po Ashtu ka Shum kryzytet
Nisa (25/01/2017 22:37:02) Eshte Shum vacant e bukur kam Shum lumturi

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime