E mërkurë, 20.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ēair, promovohet libri “Tan Temali” i Ilir Shaqirit

Publikuar: 11.10.2014 | 10:33
Lexuar: 1510 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Shpresa (23/03/2015 10:57:15) Urime urine per legjendarin ton te muzikes edhe kesaj here tregove se je i papar Ilir Shaqiri nuk mund te them i pazavendesushem se e kemi vokalistin shum te madh Korabin qe esht i jasht zakonshem metevertet i japim shum vler te madhe punes tuaj veē vashdoni e'na befasoni perseri uuuuuuuuuuuurrrrrrrime te singjerta respekt per ju dy.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime