E hënë, 22.01.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kosova pėr herė tė parė nė Oscar me “Three Windows and a Hanging” nga Isa Qosja

Publikuar: 13.10.2014 | 15:44
Lexuar: 714 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime