E hënë, 16.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nė USHT qėndroi pėr vizitė pune Zėvendėskryeministri i Republikės sė Turqisė Prof.Dr.  Numan Kurtullmuş

Publikuar: 13.10.2014 | 16:20
Lexuar: 780 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime