E martë, 24.04.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Bushati: Futbollistėt shqiptarė nė vend se tė provonin tė ishin Messi apo Ronaldo, u munduan tė bėhen Adem Jashari

Publikuar: 17.10.2014 | 09:46
Lexuar: 827 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime