E shtunë, 21.04.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ky projekt gjeopolitik doli ne fillim te viteve nentedhjete, me nisjen e luftrave ne Jugosllavi dhe autoresia e tij i perket fundamentalisteve islamike ne Ballkan, nder ta edhe shqiptareve. Me tutje, propaganda serbe dhe ajo greke e kane perdorur shume kete mit gjeopolitik.
10 arsyet pėrse shėrbimi i fshehtė serb ėshtė pas objektit fluturues

Publikuar: 17.10.2014 | 19:28
Lexuar: 1287 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime