E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Pas deklaratës së analistit Halil Matoshi në emisionin “Shqip” se Shqipëria e madhe është projekt i shekullit të kaluar, ka pas reagime të shumta.
Milaim Zeka: Matoshi ka kohë që nuk përjeton orgazëm!


Pas deklaratës së analistit Halil Matoshi në emisionin “Shqip” se Shqipëria e madhe është projekt i shekullit të kaluar, ka pas reagime të shumta.

Një nga më interesantët, është ai i gazetarit, Milaim Zeka, që këto deklarata të Matoshit, i komentoi shkurt.

Në njërën nga postimet për këtë, Zeka shkroi: “Matoshi ka kohe qe nuk përjeton orgazëm”.

Publikuar: 21.10.2014 | 08:32
Lexuar: 1524 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime