E hënë, 18.12.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Rikonstruohet me investim prej 10 mijė eurosh salla e sportit nė SHF “Pėrparimi” nė Ēegran

Publikuar: 21.10.2014 | 16:36
Lexuar: 2036 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime