E diel, 22.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Emira Aliu
Ne USHT u promovua vepra e autores Emira Aliu


Ne USHT u promovua vepra e autores Emira Aliu

Publikuar: 22.10.2014 | 15:18
Lexuar: 1207 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
sead ramadani (03/03/2015 14:48:23) Edhe nje perl nga Tetova jone?Njemij pershendetje vellazerore nga zemra dhe suksese ne te ardhmen!

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime