E hënë, 16.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ben Blushi vizitė nė Shkollėn Wilson

Publikuar: 26.10.2014 | 15:13
Lexuar: 2692 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Whitehouse bar piceri (26/10/2014 21:04:04) Mė shume duhet bere nga njerezit ne politikes ne Ballkan per shkembimin e kulturave dhe shkembimit te ideve qe i sherbejne rajonit tone !

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime