E mërkurë, 24.01.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Sanksione pėr kompanitė tė cilat nuk do tė furnizojnė arka fiskale GPRS

Publikuar: 27.10.2014 | 15:28
Lexuar: 1697 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime