E shtunë, 24.06.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nuk ka piramida ilire nė Bosnjė, sajesė e turpshme!

Publikuar: 28.10.2014 | 09:39
Lexuar: 2304 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Sofra (24/11/2015 02:42:27) Nese nuk jane ilire jane pellazge shqiptare
lulja e Gramozit (12/04/2016 21:01:28) Sa duhet te vuaje akoma ky popull pellazg.illir per historine e tij qe ja kane vjedh vendet e tjera te ballkanit.Duke patur pseudoshkencetare si Bejko qaj moj nene qaj

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime