E premte, 20.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Vizita e Hoxhajt nė Beograd, pranim ‘de facto’ i Kosovės, por jo ‘de jure’

Publikuar: 29.10.2014 | 14:02
Lexuar: 1143 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime