E mërkurë, 18.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Bursa pėr studentėt mė tė mirė tė USHT-sė

Publikuar: 29.10.2014 | 19:32
Lexuar: 1098 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime