E shtunë, 21.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Dimri mė i ftohtė nė 100 vjet”!? Harrojeni kėtė gėnjeshtėr!

Publikuar: 03.11.2014 | 09:18
Lexuar: 7155 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
fjona (27/01/2015 17:25:19) dimri shum i ftoht a
miranda (26/01/2017 15:06:11) pamja shum e mir
me plq shum

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime