E diel, 27.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Regjisori dhe autori Elmir Sejfullai, thote se ne kete edicion do te kete edhe risi. 3T i eshte bashkuar edhe aktori i mirenjohur i humorit Bekim Jahiu, si dhe aktorja e talentuar Amina Merxhani.
Me shume risi te henen fillon sezoni i 3-te i Emisionit Humoristik 3T
Te henen fillon sezoni i 3-te i Emisionit Humoristik shume te dashur 3T. Me shume risi...Tema shoqerore, bashkeshortore, politike, sociale dhe aktuale do jene pikeqendrimi i ketij edicioni i cili pritet te zgjas deri pas vitit te ri...

Regjisori dhe autori Elmir Sejfullai, thote se ne kete edicion do te kete edhe risi. 3T i eshte bashkuar edhe aktori i mirenjohur i humorit Bekim Jahiu, si dhe aktorja e talentuar Amina Merxhani. "Pas largimit te aktorit Shkumbin Zeqiri (HUPSHI), na u bashkua aktori i mirenjohur i humorit Bekim Jahiu, i cili tek 3T do te kete nje nga rolet te cilin e kemi quajtur FIKSHI. Gjithashtu, risi e ketij edicioni eshte edhe aktorja Amina Merxhani, e cila eshte bashkuar pas largimit te aktores Arta Zejneli. Une personalisht ju them se ky sezon do te jete shume me i mire si nga ana e skenareve, ashtu edhe nga ana e realizimit teknik. Por, do t'ia leme kohes dhe spektatoreve te vleresojn...

3T do te emitohet cdo te hene nga ora 19:30 ne TV KOHA si dhe ne Kanalin e TV KOHA ne Youtube...


Publikuar: 06.11.2014 | 23:00
Lexuar: 1227 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime