E martë, 17.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Si u prit Enver Hoxha nga Tito 68 vjet mė parė (VIDEO)

Publikuar: 10.11.2014 | 22:19
Lexuar: 1150 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime