E enjte, 24.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Shqiptarėt pėrballė Evropės”, tema e tribunės nė Tetovė

Publikuar: 12.11.2014 | 11:07
Lexuar: 1162 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Elida Jorgoni (15/11/2014 23:04:02) EJANI TE BEJME BAJRAM E PASHKE BASHKE TE DEBOJME ARMIKUN JASHTE - KA SHKRUAR NE GAZETEN ZERI I SHQIPERISE NE ATHINE ATDHETARI THIMI MITKO

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime