E martë, 20.02.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nė  USHT u promovua vepra ,,Viktima” e autorit boshnjak Safet Hadroviq -Vėrbicki

Publikuar: 14.11.2014 | 16:51
Lexuar: 1010 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime