E diel, 25.06.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Njė dokumentar pėr Hunzakėt (video)

Publikuar: 21.11.2014 | 16:54
Lexuar: 858 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
reshat agushi (19/07/2016 16:18:43) hunzaket saq po shof se e kishin pamje e shqiptarve
dhe e kan nji secret qe se ka bota dhe e din se qfar kombi jan por nuk tregojn e kan perzir nji komb jan por e kan perzi ne kombe qe mos me mujt kush me ju ra ne fije dhe flasin shqip por kan tjeter dijaleks qe smun kush me kuptu se qfar gjuhe flasin kam pas deshir qe te shoj ti vvvvvvvvvvvvvvvvizitoj por nuk edi

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime