E hënë, 18.12.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nė Debresh u ndėrtua parking nė qendėr tė fshatit, u pastrua lumi dhe u mbollėn drunj, investimet 35 mijė euro

Publikuar: 25.11.2014 | 15:32
Lexuar: 655 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime