E martë, 17.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Burdushi rrėfehet tek Kojshia Show (VIDEO)

Publikuar: 26.11.2014 | 14:27
Lexuar: 5491 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
zjarri (26/11/2014 18:08:48) i vetmi ky bablok qe del asiqare dhe e trego afsit e veta BRAVOOOOOOO
Tina (30/11/2014 21:40:46) Oh ndrrone kit djalin qe po e udheheq po skoka bre normal veq po i bon pytje mysafirit e nuk po e len as mu pergjigj asnjher veq po folka kurr spo nalka
medina (04/12/2014 21:42:03) marre be qfar popul jemi po mashtrohemi shum shpejt marre turpe per kosoven a po i besoni nje djalli aa kshtu dijeni qe bieni ne humner ne thellsi te saj saqe sdo te munde te dilni kurr vetem me taube

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime